Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

AKTUALNE OFERTY PRACY

Klinika VITROLIVE obecnie poszukuje kandydatki na stanowisko:
Asystentka Zarządu

Główne zadania na stanowisku:
• Prowadzenie kalendarza spotkań
• Organizacja wyjazdów służbowych
• Obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych, wizyt gości
• Przygotowanie dokumentacji, pism, prezentacji
• Obsługa korespondencji
• Wsparcie administracyjne działań Zarządu

Oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV oraz listu motywacyjnego, oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych na adres: biuro@vitrolive.pl.

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych!