Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
AKTUALNOŚCI

ZE ŚWIATA VITROLIVE

Urodzinowe promocje – skorzystaj już od 19 kwietnia

Z okazji dziesięciolecia działalności medycznej VitroLive przygotowaliśmy dla Państwa kilka programów promocyjnych. Aby skorzystać z promocji, w trakcie rejestracji należy podać hasło: „10 lat VitroLive”.

Pierwsze 30 osób, które do końca kwietnia dokona telefonicznej rezerwacji na pierwszą konsultację dotyczącą diagnostyki i leczenia niepłodności u założycieli VitroLive – prof. Rafała Kurzawy oraz dr Roberta Sienkiewicza – może liczyć na darmową wizytę.

Klinika przekazuje także pulę 50 bezpłatnych USG 3D do każdego płatnego badania USG u pacjentki ciężarnej wykonywanego przez dr Jerzego Węgrzynowskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca miesiąca lub wyczerpania pakietu promocyjnego.

W każdy piątek od 9:00 do 15:00 pediatra dr Paula Szołomicka-Kurzawa zaprasza na bezpłatną wizytę kontrolną dzieci zdrowych. Z promocji będzie mogło skorzystać 20 pierwszych osób, które umówi się na konsultację do końca kwietnia.

W dniu obchodów jubileuszu – 19 kwietnia – w godz. 12:00 – 18:00 w VitroLive umożliwimy również skorzystanie z bezpłatnej konsultacji psychologicznej lub seksuologicznej z psychologiem Darią Terlikowską. Na konsultację obowiązują wcześniejsze zapisy.

Uczestnictwo w programach promocyjnych należy umawiać osobiście lub telefonicznie w recepcji VitroLive.