Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
AKTUALNOŚCI

ZE ŚWIATA VITROLIVE

Dr Jerzy Węgrzynowski – specjalista, z którym warto porozmawiać

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznać dr. Jerzego Węgrzynowskiego informujemy, że nasz doktor to pierwsza w województwie zachodniopomorskim osoba posiadająca certyfikat Echokardiografii i Kardiologii Prenetalnej PTU, certyfikat Umiejętności Diagnostyki i Terapii Wewnątrzmacicznej Płodu oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation pozwalający wykonywać badania skriningowe w I trymestrze ciąży. Oprócz świetnych kwalifikacji dr Węgrzynowski to także otwarty, pełen empatii człowiek. Co mówią o nim Pacjenci?

Dr Węgrzynowski to: „Bardzo dobry lekarz. Od początku moja ciąża była zagrożona. Najpierw złe wyniki z badań prenatalnych, ostatecznie podejrzenie wady serca. Trafiłam do dr w 22 tyg. Bardzo dokładnie zbadał maluszka z każdej strony. Dla mnie prawdziwy aerobik na łóżku. Przez całe badanie bardzo mało mówił był bardzo skupiony. Na końcu usłyszałam: może się Pani cieszyć w końcu ciążą, dziecko jest zdrowe. Polecam serdecznie!”

W imieniu doktora Węgrzynowskiego i całej kliniki Vitrolive dziękujemy za te miłe słowa. Polecamy lekturę także innych opinii o Doktorze i umówienie swojego indywidualnego spotkania z nim.