Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
AKTUALNOŚCI

ZE ŚWIATA VITROLIVE

Nowa sala zabiegowa i laboratorium IVF w naszej klinice – otwarcie już wkrótce!

Informujemy, że prace remontowe w naszej placówce przy Wojska Polskiego w Szczecinie powoli dobiegają końca i w ciągu kilku najbliższych tygodni otworzymy dla naszych Pacjentów nową salę zabiegową i laboratorium IVF.

Za utrudnienia związane z reorganizacją przyjęć i odgłosami prac budowlanych serdecznie przepraszamy, jednak zmiany są niezbędne, by móc się rozrastać i rozwiać. Naszym priorytetem jest zapewnienie Wam bezpieczeństwa na każdym etapie konsultacji, działań laboratoryjnych oraz przechowywania. Oczywiście w trakcie trwania remontu niezmiennie gwarantujemy ciągłość przyjęć ambulatoryjnych i zachowanie najwyższych standardów medycznych, jednak już za chwilę będziemy więksi i silniejsi!

Na przedsięwzięcie reorganizacyjne zdecydowaliśmy się, gdyż świadczenie usług w obszarze leczenia niepłodności to ogromna odpowiedzialność, wymagająca najsprawniej działających systemów identyfikacji, komunikacji i kontroli jakości. Jesteśmy pewni, że przebudowa kliniki zwiększy nie tylko bezpieczeństwo prowadzonych w Vitrolive procedur, ale także komfort Pacjentów oraz sprawność pracy lekarzy i embriologów, którzy w supernowoczesnych wnętrzach nowej kliniki będą mogli w jeszcze większym stopniu koncentrować się na wsparciu medycznym.

Bardzo dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość, cierpliwość oraz liczne słowa wsparcia i pozytywnego zainteresowania. To właśnie dla Was ciągle się doskonalimy.