Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
AKTUALNOŚCI

ZE ŚWIATA VITROLIVE

Portal Pacjenta w klinice Vitrolive – bądź na bieżąco bez wychodzenia z domu

Czy korzystacie Państwo z naszego specjalnie przeznaczonego dla Was portalu? Przypominamy, że w celu zapewnienia jak najwyższego komfortu leczenia klinika Vitrolive prowadzi Portal Pacjenta, który pozwala na posiadanie i wykorzystywanie własnego konta internetowego umożliwiającego dostęp do wiadomości przesyłanych przez klinikę, podgląd wyników oraz nieograniczony wgląd w dokumenty związane z terapią prowadzoną w naszej placówce.

Wspomniane wyżej korzyści to nie jedyne zalety Portalu Pacjenta. Platforma ta pozwala bowiem również śledzić swój kalendarz leczenia oraz sprawdzać dane dotyczące umówionych wizyt lekarskich. Można w nim też uzupełnić dane osobowe i inne szczegóły na temat przebytych chorób, co ułatwi rozmowę z lekarzem i pozwoli uporządkować historię choroby.

Jeśli jeszcze nie znacie Portalu Pacjenta, serdecznie zachęcamy do wypróbowania go: portal.vitrolive.pl. Nie wiecie jak zacząć? Już podpowiadamy.

Po telefonicznej rejestracji w naszej klinice każdy Pacjent otrzymuje drogą elektroniczną szczegółową instrukcję zawierającą spersonalizowane dane pozwalające na zalogowanie się do portalu. Pierwsze hasło zostanie wygenerowane przez Vitrolive, niemniej rekomendujemy jego zmianę na samodzielnie wybrane przy pierwszym zalogowaniu się. Jeśli zapomnieliby Państwo, jakie było Państwa hasło i nazwa użytkownika, można je łatwo odzyskać lub ustawić na nowo.

Więcej na temat logowania i uzyskania dostępu do portalu znajdziecie na naszej stronie internetowej.