Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
AKTUALNOŚCI

ZE ŚWIATA VITROLIVE

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca… Drodzy Panowie, mamy dla Was prezent!

Z okazji obchodzonego w tym miesiącu Dnia Ojca wszystkim Tatusiom pragniemy serdecznie pogratulować ogromu pracy, mądrości, cierpliwości i przede wszystkim miłości jaką obdarzacie swoje dzieci każdego dnia. Jednocześnie, życząc Wam z całego serca wszystkiego, co najlepsze, mamy przyjemność zaprosić Was na akcję darmowych badań nasienia w naszej klinice, organizowanej w ramach kampanii “TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”.

“TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” to już dziewiąte z kolei wydanie kampanii. Z tej właśnie okazji 1 czerwca uruchomiliśmy w naszym ośrodku akcję darmowych badań i tym samym przekazujemy na Wasze ręce pakiet 50 bezpłatnych, komputerowych badań nasienia.

Jak się na nie zapisać? Poprosimy o kontakt z recepcją Vitrolive – telefoniczny: 91 88 69 260 lub 91 486 43 45, mailowy: info@vitrolive.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Wcześniejsza rejestracja na hasło: „Tata. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” jest obowiązkowa.

Kampania “TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” została zainaugurowana w 2010 roku i od tej pory stała się cyklicznym wydarzeniem, dobrze identyfikowanym w środowisku oraz bardzo oczekiwanym przez Pacjentów. Dzięki naszym wspólnym działaniom niepłodność zaczęła być postrzegana jako problem partnerski, a badania nasienia przestają być tematem tabu.

Akcja trwa do 30 czerwca lub wyczerpania darmowych badań.