Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

AKTUALNE OFERTY PRACY

Klinika VITROLIVE obecnie poszukuje kandydatki na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych, wizyt gości
  • Przygotowanie dokumentacji, pism, prezentacji
  • Obsługa korespondencji
  • Wsparcie administracyjne działań Zarządu
  • Komunikatywna znajomość DE i/lub ENG

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV oraz listu motywacyjnego, oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych na adres: biuro@vitrolive.pl.

  • Oferta kierowana jest do studentów ostatniego roku analityki medycznej, biologii i biotechnologii.
  • Proponowane praktyka jest bezpłatna.
  • Uczestnicy stażu mają szansę przejść szkolenie pod okiem specjalistów i zdobyć niezbędne kwalifikacje zawodowe.
  • CV i list motywacyjny należy wysłać na adres anna.janicka@vitrolive.pl.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Wakacje.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych!