Niniejsze badanie seksualność Par z problemem niepłodności ma na celu ocenę seksualności osób zmagających się z problemem niepłodności oraz zbadanie jej wpływu na jakość życia jednostki. Polega na anonimowym wypełnieniu kwestionariusza, przy czym spokojne przejście przez poszczególne pytania ankiety nie powinno zająć więcej niż 15 min.

Informujemy, że udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny, a zebrane dane będą służyły jedynie celom naukowym.

Aby wypełnić ankietę, należy:
1. Wybrać dostępną poniżej właściwą dla siebie ankietę pt. Badanie seksualności par z problemem niepłodności:
a) Dla pacjentek, tj. oznaczoną dopiskiem „Ankieta dla Pacjentek”
b) Dla pacjentów, tj. oznaczoną dopiskiem „Ankieta dla Pacjentów”

2. Kliknąć w guzik „Rozpocznij ankietę teraz”.

3. W pierwszym pytaniu ankiety wpisać kod, który został wylosowany w trakcie wizyty lekarskiej w VitroLive. Kod składa się z 8 znaków alfanumerycznych, jest unikatowy i jednocześnie gwarantuje pełną anonimowość. Kod jest znany wyłącznie osobie, która go wylosowała i w żaden sposób nie można go połączyć z danymi osobowymi pacjenta.

4. Po uzupełnieniu pierwszego pytania przechodzić strzałkami do kolejnych, pamiętając, że tylko rzetelne odpowiedzi będą miały realną wartość poznawczą. Pytania zapisują się automatycznie, co oznacza, że ankietę można przerwać i wrócić do niej w dogodnym dla siebie momencie.

5. Na koniec kliknąć guzik „Wysłać” w celu wysłania wypełnionej ankiety do VitroLive.

WAŻNE! Po wysłaniu ankiety odpowiedzi na pytania stają się niedostępne dla pacjenta i nie można już do nich wrócić czy edytować odpowiedzi.

Prosimy, aby ze względu na szczególny charakter pytań samodzielnie wypełniali Państwo ankietę. Szczerość i otwartość będzie miała olbrzymi wpływ na jakość poczynionych na podstawie analizy danych obserwacji.

Wypełnienie ankiet wiąże się z wyrażeniem zgody na udział w badaniu. Dziękujmy za poświęcony czas.

Ankieta dla Pacjentek

Wypełnij
VL_ico_13

Ankieta dla Pacjentów

Wypełnij
VL_ico_04
Pencil

Aktualności

Nasi specjaliści o akcji TATA – zobacz video

VL_2020_post_www_YT

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.