Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

BADANIE SEKSUALNOŚCI PAR

Niniejsze badanie seksualność Par z problemem niepłodności ma na celu ocenę seksualności osób zmagających się z problemem niepłodności oraz zbadanie jej wpływu na jakość życia jednostki. Polega na anonimowym wypełnieniu kwestionariusza, przy czym spokojne przejście przez poszczególne pytania ankiety nie powinno zająć więcej niż 15 min.
Informujemy, że udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny, a zebrane dane będą służyły jedynie celom naukowym.

Aby wypełnić ankietę, należy:
1. Wybrać dostępną poniżej właściwą dla siebie ankietę pt. Badanie seksualności par z problemem niepłodności:
a) Dla pacjentek, tj. oznaczoną dopiskiem „Ankieta dla Pacjentek”
b) Dla pacjentów, tj. oznaczoną dopiskiem „Ankieta dla Pacjentów”
2. Kliknąć w guzik „Rozpocznij ankietę teraz”.
3. W pierwszym pytaniu ankiety wpisać kod, który został wylosowany w trakcie wizyty lekarskiej w VitroLive. Kod składa się z 8 znaków alfanumerycznych, jest unikatowy i jednocześnie gwarantuje pełną anonimowość. Kod jest znany wyłącznie osobie, która go wylosowała i w żaden sposób nie można go połączyć z danymi osobowymi pacjenta.
4. Po uzupełnieniu pierwszego pytania przechodzić strzałkami do kolejnych, pamiętając, że tylko rzetelne odpowiedzi będą miały realną wartość poznawczą. Pytania zapisują się automatycznie, co oznacza, że ankietę można przerwać i wrócić do niej w dogodnym dla siebie momencie.
5. Na koniec kliknąć guzik „Wysłać” w celu wysłania wypełnionej ankiety do VitroLive.

WAŻNE! Po wysłaniu ankiety odpowiedzi na pytania stają się niedostępne dla pacjenta i nie można już do nich wrócić czy edytować odpowiedzi.

Prosimy, aby ze względu na szczególny charakter pytań samodzielnie wypełniali Państwo ankietę. Szczerość i otwartość będzie miała olbrzymi wpływ na jakość poczynionych na podstawie analizy danych obserwacji.

Wypełnienie ankiet wiąże się z wyrażeniem zgody na udział w badaniu. Dziękujmy za poświęcony czas.

Jak zwiększyć szansę na sukces?
Ankieta dla pacjentów