29 października, 2020

5 pierwszych nauk kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska

Wkraczamy w piąty tydzień trwania naszej kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez ośrodki The Fertility Partnership Polska: Vitrolive i CM Macierzyństwo, co oznacza, że podzieliliśmy się z Wami już 5 wskazówkami w zakresie prawidłowych zachowań oraz czynników wpływających na utrzymanie i zwiększenie płodności człowieka.

Kto śledzi nasze media społecznościowe już to wie… Tym, którzy nie są z nami na bieżąco, warto przypomnieć porady specjalistów The Fertility Partnership Polska, na co dzień związanych z kliniką Vitrolive:

Inicjatywa „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska służy budowaniu świadomości i szerzeniu zasad profilaktyki zdrowia reprodukcyjnego. Partnerem działania jest Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN oraz Fundacja PoMOC dla Płodności. Dziękujemy, że jesteście z nami. Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy Ferring wspierającego promocję kampanii w serwisach: glamour.pl, plodnosc.pl oraz serwis chcemybycrodzicami.pl.