17 kwietnia, 2020

Aktualny plan badań i leczenia w Vitrolive

Drodzy Pacjenci! Od poniedziałku 20 kwietnia na nowo umożliwiamy Wam bezpośrednie konsultacje z lekarzami w Vitrolive. Wszystkie chętne Pary zapraszamy do umawiania wizyt poprzez kontakt:
– telefoniczny: 91 88 69 260
– mailowy: info@vitrolive.pl
– z użyciem formularza kontaktowego.

Konsultacje lekarskie odbywają się przy zachowaniu szczególnych środków kontroli i higieny, o których więcej przeczytacie tu. Grafik wizyt lekarskich szczegółowo przedstawi Wam personel recepcyjny.

Tych, którzy chcą działać (nie czekać!), informujemy, że w Vitrolive można też w warunkach dla Was spokojnych i bezpiecznych wykonać badanie nasienia. Badania wykonujemy od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

W trosce o Wasze zdrowie i poczucie bezpieczeństwa pamiętajcie: uprzejmie prosimy o przychodzenie na badania lub wizyty bez osób towarzyszących (oczywiście jeśli ich obecność nie jest konieczna). Umówieni Pacjenci są zapraszani do kliniki bezpośrednio przed planowaną godziną wizyty. Ci, którzy przyjadą wcześniej, są proszeni o poczekanie na swoją konsultację na zewnątrz lub w samochodzie. Bądźcie dla nas wyrozumiali, to wynik naszej troski o wspólne zdrowie.

Oczywiście dalej można korzystać z naszego szerokiego wachlarza e-konsultacji, o których więcej także opowie nasza recepcja.