4 maja, 2020

Aktualny plan badań i leczenia w Vitrolive

Z radością informujemy, że od 4 maja, przy ściśle określonych zasadach bezpieczeństwa i nowych schematach przyjmowania Pacjentów, wznawiamy działalność medyczną. Zapraszamy Was na konsultacje, badania oraz zabiegi. Zgodnie z zaleceniami polskich i zagranicznych Ekspertów medycyny rozrodu decyzje dotyczące możliwości leczenia niepłodności z zastosowaniem metod in vitro i inseminacji podejmowane są indywidualnie, przy uwzględnieniu sytuacji zdrowotnej i życiowej Pary.

Członkowie naszego Zespołu współtworzą struktury najważniejszych organizacji zdrowia w obszarze leczenia niepłodności w Polsce, co może być dla Was gwarancją, że na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i proponowane przez nas działania są bezpiecznie. Nie mamy wątpliwości, że terapia w przypadku wielu Pacjentów nie może być odraczana, dlatego działając w linii z obiektywnymi zaleceniami medycznymi, prowadzimy diagnostykę i leczenie Par cierpiących z powodu niepłodności.

Obecnie wskazaniem do in vitro mogą być:

  • wiek Pacjentki
  • niskie AMH
  • choroby współtowarzyszące
  • planowane zabiegi obniżające płodność
  • terapie związane z zachowaniem płodności przed leczeniem onkologicznym.

Zapraszamy do konsultowania swojej indywidualnej sytuacji klinicznej z lekarzem. Jednocześnie serdecznie prosimy, by odwiedzając nasza klinikę wszyscy przestrzegali zasad higieny, które mogą pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów. Pamiętajcie, że nasi Pacjenci mają także zapewniony z nami stały kontakt telefoniczny i online.

Chętne Pary zapraszamy do umawiania wizyt poprzez kontakt: