5 listopada, 2020

Bezpłatne konsultacje w Vitrolive

Drodzy Pacjenci! Ponownie przekazujemy na Wasze ręce pulę bezpłatnych konsultacji. Mamy dla Was 3 pakiety na dwa spotkania u lekarzy naszej kliniki do wykonania w ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska.

Aby móc skorzystać z voucheru uprawniającego do darmowych wizyt należy:
1. Polubić konta klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska czyli Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie:
– na Facebook
Instagramie (@kliniki_tfp_polska)
– oraz zasubskrybować nasz kanał na youtube.com.
2. Wysłać do nas na Instagramie wiadomość prywatną z potwierdzeniem polubienia wszystkich wskazanych powyżej kont oraz zgłoszeniem na konsultację. W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie, czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zainteresowanych.
3. O dostępie do bezpłatnych badań voucherów KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
4. Akcja kierowana jest tylko do PACJENTÓW PIERWSZORAZOWYCH, którzy nie korzystali wcześniej z pomocy specjalistów naszej placówki.
5. Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne, jednak obwiązuje na nie wcześniejsza rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska dokonana drogą telefoniczną (91 486 43 45 lub 91 88 69 260) w godzinach pracy Vitrolive. Pacjent sam kontaktuje się z recepcją!

Zwycięzcy darmowych voucherów zostaną poinstruowani o trybie działania w prywatnej wiadomości na Instagramie. Powodzenia!