22 października, 2020

Darmowe badania AMH i badania nasienia w ramach akcji „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska!

Z największą przyjemnością informujemy, że od dziś do Waszej dyspozycji przekazujemy pulę bezpłatnych badań dla kobiety i mężczyzny obejmującą 10 badań AMH i 10 seminogramów. Wyniki takich testów pozwolą Wam sprawdzić stan swojej płodności i wstępnie ocenić szanse na rodzicielstwo. Darmowe badania można wykonać w ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez ośrodki The Fertility Partnership Polska: Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie. Akcja prowadzona będzie do wykorzystania puli bezpłatnych testów obejmującej 5 badań AMH i 5 seminogramów czekających w Vitrolive kolejno na październiku i 5 badań AMH i 5 seminogramów przeznaczonych do realizacji w listopadzie 2020.

Przypominamy, że wszystkie elementy kampanii „Zadbaj o swoją płodność” objęte są patronatem pacjenckim wyrażonym wsparciem Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN oraz Fundacji PoMOC dla Płodności. Wsparcie finansowe dla promocji projektu pochodzi z zasobów firmy Ferring.

Aby móc skorzystać z bezpłatnych badań AMH i badań nasienia w Vitrolive należy:
1. Polubić konta klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska, czyli Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie:

  • na Facebook
  • Instagramie
  • oraz zasubskrybować nasz kanał na youtube.com.

2. Wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z informacją potwierdzającą polubienie naszych kont oraz zgłoszenie do badania. W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie, czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zgłoszeń.

3. W październiku 2020 roku pula bezpłatnych badań w Vitrolive to: 5 badań AMH i 5 seminogramów. W listopadzie pakiet zostanie uruchomiony ponownie, oferując Wam nowe 5 badań AMH i 5 seminogramów do wykorzystania w placówce The Fertility Partnership Polska w Szczecinie. Aby poznać termin uruchomienia pakietu, warto śledzić nasze live oraz wpisy w mediach społecznościowych.

4. O dostępie do bezpłatnych badań decyduje kolejność zgłoszeń.

5. Uczestnictwo w badaniach jest bezpłatne dla Pacjenta, jednak obwiązuje na nie wcześniejsza obligatoryjna rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska dokonana drogą telefoniczną: 91 486 43 45 lub 91 88 69 260 w godzinach pracy Vitrolive.

Kampania „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska ma na celu szerzenie zasad zachowania zdrowia reprodukcyjnego. W ramach atrakcji, oprócz przekazania na Wasze ręce darmowych badań, edukujemy poprzez praktyczne porady eksperckie, prowadzimy wydarzenia edukacyjne live i oddajemy Wam vouchery na 2 darmowe konsultacje ginekologiczne ze specjalistą ds. leczenia niepłodności.

Gorąco zapraszamy do pełnego korzystania ze wszystkich składowych kampanii! Jednocześnie informujemy, że warto, by osoby, które chcą w przyszłości zostać rodzicami profilaktycznie wykonywały podstawowe badania ginekologiczne, USG, jak również sprawdzały swoją gospodarkę hormonalną i jakość nasienia. Niezależnie nie od tego, czy uda Wam się znaleźć w grupie zwycięzców bezpłatnych pakietów, zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszą ofertą atrakcji dla Was!

Facebook
Instagram
youtube.com