1 października, 2019

Dr Anna Petri laureatką nagrody „The People’s Choice Awards” w Vitrolive i The Fertility Partnership!

W miniony weekend w East Midlands Conference Centre w Nottingham odbyło się spotkanie naszej parasolowej grupy The Fertility Partnership. Uczestnikami wydarzenia byli przedstawiciele wszystkich klinik partnerskich porozumienia z Wielkiej Brytanii, Polski, Austrii, Danii, Holandii i Niemiec. Łącznie w konferencji wzięło udział ponad 200 osób z 19 ośrodków, w tym również reprezentacja Vitrolive.

Podczas spotkania nagrodzono wybrane w głosowaniu wewnętrznym osoby, które swoją postawą wobec Pacjentów i współpracowników ucieleśniają wartości TFP, tj.
– Opieka,
– Wiedza,
– Pasja,
– Zaufanie,
– Innowacja.

Z radością informujemy, że laureatką nagrody „The People’s Choice Awards”, została dr Anna Petri, członkini Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych i Kierownik ds. embriologii w Vitrolive!

Oto, jak pięknie pisaliśmy o Ani: „Jest właściwą osobą na właściwym miejscu, którą współpracownicy i pacjenci kochają za empatię i uczciwość.” „Dr Ania Petri jest sumienna, obowiązkowa i zaangażowana w pracę, doskonale poradziła sobie w przeniesieniu laboratorium IVF do nowej lokalizacji, mimo ogromu innych obowiązków. Dzięki jej staraniom sprzęt i materiał biologiczny zostały przeniesione bezpiecznie i o czasie.”

Co więcej, dr Petri otrzymała również jedną z dwóch głównych nagród przyznawanych przez TFP za jakość pracy laboratorium embriologicznego!

W imieniu Prof. Rafała Kurzawy i całego zespołu gratulujemy Ani odniesionego sukcesu, ciesząc się jednocześnie z faktu, że jej nieustanne działania na rzecz rozwoju kliniki Vitrolive zostały dostrzeżone i docenione.

Dr Anna Petri laureatką nagrody „The People’s Choice Awards” w Vitrolive i The Fertility Partnership!

Dr Anna Petri laureatką nagrody „The People’s Choice Awards” w Vitrolive i The Fertility Partnership! 2

Dr Anna Petri laureatką nagrody „The People’s Choice Awards” w Vitrolive i The Fertility Partnership! 3

Dr Anna Petri laureatką nagrody „The People’s Choice Awards” w Vitrolive i The Fertility Partnership! 4