10 czerwca, 2020

Dziś rusza forum z live czat przy Kawiarence Płodności Vitrolive

Już dziś na stronie plodnosc.pl uruchomione zostaje forum, na którym zachęcamy Was do swobodnej rozmowy, nieskrępowanego zadawania pytań i wymiany doświadczeń związanych z prewencją płodności, staraniami o ciążę oraz leczeniem niepłodności. Forum jest anonimowe i otwarte dla wszystkich chętnych.

Nasza Kawiarenka Płodności Vitrolive, działająca na co dzień właśnie na zasadach forum wzbogaconego o e-elementy specjalne, to miejsce, gdzie otrzymacie zarówno wiedzę najlepszych specjalistów, ale także wsparcie psychologa i zrozumienie innych Par starających się o dziecko. Z pomocą przyjdzie Wam m.in. nasza psycholog Daria Terlikowska. Raz w miesiącu, w ramach forumowego czatu, udzielać będzie porad i pomagać zrozumieć siebie. Pierwszy czat na żywo z Panią Darią odbędzie się już 17.06 o godzinie 14.00.

Będąc trochę poza konwencją medyczną, nie pominiemy także tematów organizacyjnych i terapeutycznych. Będziecie mieć szansę wejść wgłąb laboratorium in vitro, które jest sercem naszej kliniki. Rozmowa z embriologiem pomoże poznać proces zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodków. Dr n. med. Anna Petri, nasza Kierownik ds. Embriologii, zaprosi Was do świadomego współuczestniczenia w procedurach embriologicznych w trakcie swoich cyklicznych czatów na forum. Na pierwsze pytania o tajniki pracy laboratorium IVF odpowie już 23.06 o godz. 13.00 w ramach live czatu.

Forum Kawiarenki Płodności Vitrolive odwiedzisz klikając na banner tu: https://plodnosc.pl.

Przypominamy, że dodatkowo zawsze w czwartki o 17.30 każda chętna osoba może zadać KAŻDE pytanie prof. Rafałowi Kurzawie podczas spotkania live przy kawie. Z Profesorem rozmawiamy już 18.06. Link do transmisji dostępny jest zawsze w Kawiarence, na grupie Facebook Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko oraz funpage @nieplodnirazem.pl.

Spotkajmy się na kawkę!