26 kwietnia, 2021

Im silniejszy partner, tym większe szanse na sukces

W Vitrolive mamy zaszczyt towarzyszyć Wam w niezwykłej drodze do rodzicielstwa. Wasze marzenie jest również naszym pragnieniem. Jest to odpowiedzialność, którą traktujemy bardzo poważnie. Stąd też nieustannie pracujemy nad poszerzaniem wiedzy i wprowadzaniem postępów w leczeniu niepłodności. Z tego powodu też od lat Vitrolive współdziała z The Fertility Partnership – aby razem móc skuteczniej wspierać Was jako TFP. W ramach integracji przechodzimy przemianę wizualną. Już za chwilę dostępni będziemy dla Was jako nowe, wzmocnione TFP Fertility Vitrolive.

5 argumentów, dlaczego jesteście w najlepszych rękach

TFP to:

  • Udowodnione najlepsze wskaźniki sukcesu w Europie.
  • Intensywna wymiana doświadczeń w zakresie najlepszych praktyk.
  • Zoptymalizowane procesy leczenia dla szybszych wyników.
  • Aktualne badania (Grupa Akademicka z siedzibą w Oxfordzie) pod kątem najnowszych odkryć i metod leczenia in vitro.
  • Nasi pacjenci mogą czuć się otoczeni jeszcze lepszą opieką dzięki innowacjom i cyfryzacji (mamy dla Was filmy o metodach leczenia, e-informacje i wiele więcej).

Większa wiedza oznacza większy sukces

Jak widać, z nową rodziną TFP, korzystacie z połączonej wiedzy ponad naszych 300 specjalistów z całej Europy oraz przełomowych badań, które nasze kliniki i lekarze przeprowadzili w dziedzinie leczenia niepłodności w okresie ostatnich 35 lat. Ponadto nasz oddany zespół lekarzy ds. płodności, położnych, asystentów medycznych, embriologów i biologów łączy pasja i uczciwość, z jaką podchodzimy do naszej pracy.

Pomimo tylu nowości, wiele pozostaje bez zmian. Nawet jeśli teraz będziemy nosić w nazwie przedrostek TFP Fertility, możecie być pewni, że w zakresie osobistej opieki, którą Was otaczamy, nic się nie zmieni. W końcu Wasza droga do ciąży jest tak indywidualna jak sama ciąża i jej piękne, wyczekane owoce.

W TFP poświęcamy się całkowicie jednemu celowi – spełnieniu Waszych marzeń. Jesteśmy dla Was – wspólnie przemierzamy drogę do rodzicielstwa. W tej kwestii niezmiennie zawsze będziemy z Wami. Obiecujemy.

Z poważaniem,
Prof. dr hab. n. med. Rafał Kurzawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland

Dr n. med. Wojciech Głąbowski
Kierownik ds. lecznictwa w TFP Fertility Vitrolive