1 lipca, 2021

Kawiarenka Płodności i temat PGT – już 23 września o 18:30

Od dziś możecie dołączać swoje pytania do naszego bezpłatnego projektu edukacyjnego – Kawiarenka Płodności – prowadzonego przez specjalistów klinik TFP w przyszłym tygodniu (https://plodnosc.pl/forum/). W najbliższym odcinku przybliżymy Wam temat diagnostyki genetycznej – prekoncepcyjnej i przeimplementacyjnej.

Wiemy, że zagadnienie to budzi wiele wątpliwości, dlatego pewnie ucieszy Was informacja, kto spotka się z Wami na antenie… Na pytania uczestników odpowiadać będzie wspaniały duet – prof. Rafał Kurzawa i dr Marta Sikora-Polaczek. Oboje Eksperci pełnią kluczowe stanowiska w strukturach klinik TFP w Polsce i solidną bazę doświadczenia klinicznego w leczeniu niepłodności, w tym także w zaawansowanej diagnostyce.

Kawiarenka Płodności już 23 września o 18:30!

Pytania możecie zostawiać na naszym forum na stronie partnera projektu – plodnosc.pl lub zadać w trakcie trwania emisji. Spotykamy się, jak zawsze, na fanpage @nieplodnorazem. Koniecznie bądźcie na bieżąco z nami – śledźcie kanały w mediach społecznościowych! Dla niemogących uczestniczyć w live – nagranie będzie można obejrzeć na naszym YouTube, który warto subskrybować już dziś.