10 czerwca, 2020

Kawiarenka Płodności Vitrolive czeka na Ciebie

Na stronie plodnosc.pl uruchomione zostaje forum, na którym zachęcamy Was do swobodnej rozmowy, nieskrępowanego zadawania pytań i wymiany doświadczeń związanych z prewencją płodności, staraniami o ciążę oraz leczeniem niepłodności. Forum jest anonimowe i otwarte (całą dobę!) dla wszystkich chętnych.

Nasza Kawiarenka Płodności Vitrolive to miejsce, gdzie otrzymacie zarówno wiedzę najlepszych specjalistów, ale także wsparcie psychologa i zrozumienie innych Par starających się o dziecko. Z pomocą przyjdzie Wam m.in. nasza psycholog Daria Terlikowska. Codziennie i o każdej porze można zostawić jej swój wpis na forum, a w każdą środę będzie ona odpowiadała na zostawione przez Was pytania!

W Kawiarence nie pomijamy także tematów organizacyjnych i terapeutycznych. Dzięki pokojowi embriolologicznemu będziecie mieć szansę wejść wgłąb laboratorium in vitro, które jest sercem naszej kliniki. Rozmowa z embriologiem pomoże poznać proces zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodków. Dr n. med. Anna Petri, nasza Kierownik ds. Embriologii, zaprosi Was do świadomego współuczestniczenia w procedurach embriologicznych prowadząc z Wami dialog na forum. Na Wasze pytania odpowiadać będzie zawsze w czwartek.

Dodatkowo, w czwartki o 17:30, chętna osoba może zadać KAŻDE pytanie prof. Rafałowi Kurzawie podczas spotkania live przy kawie. Link do transmisji dostępny jest zawsze w Kawiarence, na grupie Facebook Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko oraz funpage @nieplodnirazem.pl.

Forum Kawiarenki Płodności Vitrolive odwiedzisz klikając na banner tu: https://plodnosc.pl/forum/. Spotkajmy się na kawkę!