2 marca, 2021

Kawiarenka Płodności – wracamy z live nt. niepłodności!

Z wielką radością informujemy, że już 11 maca wznawiamy Kawiarenkę Płodności 2021! Prowadzony z wielkim sukcesem z serwisem @plodnosc.pl projekt webinarowy powraca na stałe do kalendarza e-spotkań z pacjentami. Nie możecie tego przegapić!

Webinary zaplanowane na pierwszą połowę 2021 roku obejmują znane naszym widzom live w konwencji „zadaj pytanie – otrzymaj odpowiedź” prowadzone przez prof. Rafała Kurzawę, Dyrektora Medycznego TFP Polska. W 2021 roku będą odbywać się w każdy drugi czwartek miesiąca. Dodatkowo specjaliści z nasza kliniki siostry Centrum Macierzyństwo będą prezentować określone tematy z obszaru leczenia niepłodności oraz odpowiadać na Wasze pytania w następujących dniach:

  • 25 marca
  • 22 kwietnia
  • 27 maja
  • 24 czerwca.

Krakowscy lekarze ds. płodności będą opowiadać m.in. o tym jakie badania (i kiedy) należy wykonać na etapie diagnostycznym, czy można obliczyć efektywność w leczeniu niepłodności, co decyduje o niepowodzeniach w leczeniu oraz postaramy się przybliżyć Wam temat diagnostyki genetycznej – prekoncepcyjnej i przeimplementacyjnej.

Koniecznie bądźcie na bieżąco z nami – śledźcie kanały w mediach społecznościowych! Spotykamy się zawsze o 18:30 na fanpage @nieplodnorazem. Dla niemogących uczestniczyć w live pomocne może Byc to, że wszystkie nagrania będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube, który warto subskrybować już dziś.