25 września, 2020

Leczenie bez niepewności finansowej, czyli Access Fertility

Leczenie niepłodności jest drogie, jest to fakt. Wiele Par zadłuża się, by pokryć koszty terapii i mieć szansę na poczęcie własnego dziecka. Niepewność związaną z finansowaniem zapłodnienia in vitro może umożliwić dostęp do programu zapłodnienia in vitro z opcją otrzymania zwrotu kosztów. Dzięki pakietom Access Fertility dostępnym w Vitrolive w sytuacji, gdy Wasze leczenie nie zakończy się urodzeniem dziecka, możecie otrzymać zwrot do 100% kosztów leczenia in vitro.

Czym jest Access Fertility? To pierwsza, największa i ciesząca się zaufaniem organizacja oferująca pacjentom możliwość skorzystania z procedur zapłodnienia pozaustrojowego (IVF/ICSI) za zryczałtowaną opłatą, która pozwala na zaoszczędzenia pieniędzy i otrzymania zwrotu nawet 100% kosztów, jeżeli leczenie nie zakończy się urodzeniem dziecka. Tak! Za pozytywny rezultat leczenia uznaje się urodzenie żywego dziecka, a nie tylko zajście w ciążę. Jeśli nie dojdzie do narodzin, udział w Access Fertility zabezpieczy Cię finansowo.

Jesteście zainteresowani optymalizacją kosztów i stworzeniem planu, który pomoże w spełnieniu Waszego marzenia? Poznaj szczegóły Access Fertility tu.