12 października, 2020

Live na szczycie – oncofertility z „Zadbaj o swoją płodność” i The Fertility Partnership Polska

O tym, że w każdy czwartek o 17:30 rozprawiamy się z Waszymi wątpliwościami dotyczącymi (nie)płodności wiecie już bardzo dobrze. Dziękujemy Wam za obecność na spotkaniach Kawiarenki Płodności, budowanie imponujących statystyk oglądalności i wszystkie maile z sugestiami tematów wiodących dla naszych nagrań. Bierzemy je do serca i traktujemy bardzo poważnie.

Ponieważ październik jest miesiącem specjalnym, dedykowanym walce z rakiem piersi, chcielibyśmy poświęcić najbliższy odcinek Kawiarenki Płodności tematyce onkologicznej, ze szczególnym naciskiem na zagadnienie oncofertility.

Gościem specjalnym prowadzącego live prof. Rafała Kurzawy będzie ginekolog-położnik-onkolog dr Wojciech Kolawa – Kierownik Lecznictwa i OMWP z naszej siostrzanej kliniki CM Macierzyństwo w Krakowie. W ramach wydania specjalnego Kawiarenki Płodności i pod szyldem kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez The Fertility Partnership Polska omówimy wszystkie zgłaszane przez Was tematy. Chętnych do tego, by swoje pytanie do Ekspertów zadać już teraz, odsyłamy do …LINK…… Czekamy tam na Wasze wpisy, które następnie zostaną zaadresowane przez specjalistów na wizji.

Spotykamy się klasycznie o 17:30 na funpage @niepłodni razem. Zapraszamy w imieniu współorganizatora Kawiarenki – serwisu plodnosc.pl – oraz partnerów kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska: Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN oraz Fundacji PoMOC dla Płodności. Serdeczne podziękowania dla Ferring za wsparcie finansowe promocji projektu w serwisach: glamour.pl, plodnosc.pl oraz serwis chcemybycrodzicami.pl .