1 czerwca, 2020

Na kawie z… Profesorem Kurzawą?

Jak się robi dzieci? Czy ja w ogóle MOGĘ mieć dzieci? Co to jest rezerwa jajnikowa i jak tak naprawdę działa antykoncepcja? Czy przyjmując ją ja… owuluję?

Płodność to temat wszechstronny. Zdolność do poczęcia istoty ludzkiej zależy od wielu czynników i kryje w sobie wiele ciekawych prawd. Promocja troski o płodność́, która tak naprawdę stanowi zintegrowaną część́ całości dobrostanu psychofizycznego człowieka, powinna interesować wszystkich, nie tylko specjalistów związanych z medycyną rozrodu. My traktujemy ją bardzo poważnie, dlatego chcemy o niej mówić głośno, dostępnie, z każdym z Was i o każdym z Was!

Obecnie 1 na 5 Par ma problem z poczęciem dziecka. Mimo, że niepłodność ciągle jeszcze jest szufladkowana jako wstydliwy temat, te liczby mówią same za siebie. Niepłodność jest powszechna, a cierpiąc na nią czasem wcale nie wiemy, czemu tak właściwie musimy stawić czoła.

Nie dajmy się niewiedzy i poczuciu osamotnienia! Wraz z portalem dla Par starających się̨ o dziecko plodnosc.pl przygotowaliśmy dla Was projekt specjalny. Będziecie zachwyceni! Inicjujemy całkiem nową formę rozmowy o (nie)płodności. Szczegóły zostaną przedstawione już 4 czerwca o godzinie 17.30 podczas spotkania live z Profesorem Kurzawą! Spotkanie obędzie się w konwencji niestandardowej, zdecydowanie poza gabinetem lekarskim… Całość moderować będzie Sylwia Bentkowska – pomysłodawczyni i organizatorka autorskiego programu ogólnopolskich warsztatów dla kobiet „Obudź w sobie życie”, a prywatnie mama wyczekanego 6-latka.

Spotkanie live inaugurujące naszą ogólnopolską inicjatywę emitowane będzie na funpage.

Na kawie z Profesorem Kurzawą. Porozmawiajmy o (nie)płodności