19 listopada, 2020

Nieodpłatne seminogramy i badania AMH – uruchamiamy pulę nagród!

Zgodnie z obietnicą, mamy dla Was kolejne atrakcje w ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska. Już dziś ponownie przekazujemy na ręce osób, które nigdy nie odwiedzały naszego ośrodka, darmowe badania AMH i badania nasienia. Tak! Badania są całkowicie bezpłatne dla Pacjenta i mogą pomóc Wam dowiedzieć się więcej o własnym zdrowiu reprodukcyjnym!

Aby móc skorzystać z pojedynczego badania w naszej klinice należy:
1. Polubić konta Facebook klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska, czyli:
– @Vitrolive w Szczecinie
– CM @Macierzyństwo w Krakowie
a także zacząć obserwować nasze konto na Instagramie @kliniki_tfp_polska oraz zasubskrybować nasz kanał na youtube.com.
2. Wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z informacją potwierdzającą polubienie naszych kont oraz zgłoszenie do badania: AMH lub badania nasienia. Koniecznie trzeba podać, który test Państwa interesuje (można wybrać tylko jeden z nich: AMH lub seminogram). W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie, czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zgłoszeń.
3. Akcja kierowana jest tylko do PIERWSZORAZOWYCH Pacjentów, czyli takich osób, które nie korzystały wcześniej z pomocy specjalistów naszej placówki.
4. O dostępie do bezpłatnych badań decyduje kolejność zgłoszeń.
5. Pakiet listopadowy obejmuje 5 badań AMH i 5 seminogramów do wykorzystania za darmo w naszej placówce w Szczecinie. Uczestnictwo w nich jest bezpłatne dla Pacjenta, jednak obwiązuje na wcześniejsza obligatoryjna rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność”.

Kto będzie najszybszy? Czas start!