30 stycznia, 2020

Bieżące zmiany personalne w Vitrolive

Dr n. med. Przemysław Ciepiela podjął decyzję o zakończeniu współpracy z kliniką Vitrolive. Zapewniamy, że praca naszego ośrodka została zorganizowana tak, aby poziom leczenia wszystkich Pacjentek pozostawał na najwyższym poziomie. Dzięki absolutnemu zaangażowaniu i doświadczeniu oddanych Pracowników Vitrolive, gwarantujemy pełną ciągłość diagnostyki i leczenia w oparciu o bazujące na standardach medycznych programy terapeutyczne Vitrolive.

Jako jeden z najlepszych ośrodków w Polsce, obdarzony zaufaniem tysięcy szczęśliwych Par, możemy pochwalić się zespołem z ogromnym doświadczeniem w ginekologii i położnictwie, zwłaszcza na obszarze leczenia niepłodności. Nasze wysokospecjalistyczne laboratorium IVF i wiedza embriologiczna gwarantują bardzo wysoką skuteczność prowadzonych procedur.

Personel Vitrolive niezmiennie pozostaje z Państwem w kontakcie telefonicznym i mailowym. Naszą misją jest wspieranie Państwa w procesie leczenia, zwłaszcza w momentach, które mogą powodować dodatkowy stres. Na wszystkie ewentualne wątpliwości i prośby indywidualne odpowie Dyrektor ds. jakości i rozwoju – dr Anna Janicka – po przekazaniu wiadomości na adres anna.janicka@vitrolive.pl.