18 marca, 2020

Pomocne e-konsultacje w Vitrolive

Pozostawanie w domu w związku z zagrożeniem COVID-19 nie musi być nudne…. Warto przeznaczyć ten czas na przyjrzenie się tematom, na które zawsze brakowało Wam czasu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące płodności, ciąży, współżycia, tajników pracy laboratorium IVF czy zaburzeń dobrego samopoczucia, mamy dla Ciebie świetną informację. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza konsultacji on-line (z opcją video) lub telefoniczną.

W Vitrolive oferujemy:

  • e-konsultację lekarską
  • e-konsultację embriologiczną
  • e-wizytę psychologiczną.

E-konsultacja lekarska, ze względu na chęć zagwarantowania Wam maksymalnego bezpieczeństwa w obecnej sytuacji epidemiologicznej, jest w nowej, preferencyjnej cenie. Wizyta przebiega dokładnie tak samo jak spotkanie w gabinecie, a zyskujecie Państwo pełną gwarancję spokoju i bezpieczeństwa. Po rozmowie lekarz może podjąć decyzję o konieczności zobaczenia Państwa w klinice, ale – jeśli nie ma przesłanek do tego, by narażać Państwa na niepotrzebne wyjścia z domu – możemy spotkać się zdalnie! Skontaktuj się z naszą recepcją i skorzystaj z promocyjnej pierwszorazowej e-konsultacji w sprawie niepłodności już dziś.

Jeśli jesteście Parą w trakcie leczenia z zastosowaniem ART, na pewno nie zostawimy Was samych! Jako ośrodek dbający o przestrzeganie wytycznych naukowych i zaleceń państwowych instytucji zdrowia, rekomendujemy naszym Pacjentom leczenie zgodne ze stanowiskiem eksperckim dot. leczenia niepłodności w obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Tu również warto umówić się na e-konsultację i przedyskutować dalsze kroki ze swoim lekarzem prowadzącym.

Każda Para lecząca się w Vitrolive może skorzystać z bezpłatnej e-konsultacji embriologicznej. Rozmowa taka jest indywidualna i dotyczy sytuacji konkretnej Pary. Informacji i porad udziela embriolog kliniczny z certyfikatem PTMRiE/ESHRE bez konieczności wychodzenia z domu, w odpowiadającym Wam czasie ustalonym wspólnie z naszą recepcją.

Osobom, które chcą rozładować emocje towarzyszące im w ich drodze do rodzicielstwa, polecamy e-rozmowę z psychologiem. Wizyta ma pełną wartość merytoryczną, może dać Wam zrozumienie, zmniejszyć niepokój, przeżyć złość… wszystko odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu. Tu też Wy decydujecie, czy wolicie rozmowę telefoniczną czy rozmowę wideo.

Każda e-konsultacja to:

  • oszczędność kosztów wizyty standardowej oraz kosztów związanych z dojazdem do kliniki
  • oszczędność czasu
  • zwiększenie bezpieczeństwa Pacjenta.

Porada płynąca z e-konsultacji jest pełnowartościowa i udokumentowana medycznie w e-karcie Pacjenta. Zalecenia po e-konsultacji mogą być udostępniane Pacjentowi przez Portal Pacjenta, a po wizycie lekarskiej nasz specjalista może wystawić Wam e-receptę. Jeśli w trakcie rozmowy okaże się, że konieczne jest badanie lub pobranie krwi do badań laboratoryjnych, zaprosimy Was na spotkanie w Vitrolive.

Opcję konsultacji lekarskiej w siedzibie Vitrolive umawiamy wyłącznie na specjalne życzenie Pacjenta i za zgodą lekarza.

Pamiętaj, niezależnie od tego, czy jesteście w trakcie leczenia czy dopiero planujecie spotkanie ze specjalistą Vitrolive, wszystkim zaleca się bezwzględne unikanie kontaktu z osobami zakażonymi i będącymi w trakcie kwarantanny oraz przebywania w miejscach, w których ryzyko zakażenia jest zwiększone. Macie pytania? Jesteśmy dla Was!