15 września, 2020

Światowej sławy Ekspert z Oxfordu odpowiada na Wasze pytania

Z wielką radością informujemy, że już 17 września odbędzie się premiera międzynarodowego wydania naszej Kawiarenki Płodności Vitrolive. Gościem specjalnym prof. Rafała Kurzawy – Dyrektora Medycznego The Fertility Partnership Polska (z którym co czwartek widzimy się na spotkaniach live) będzie światowej klasy specjalista leczenia niepłodności Tim Child – Dyrektor Medyczny The Fertility Partnership, Profesor University of Oxford.

Nasi Eksperci w specjalnym nagraniu zmierzą się z Waszymi pytaniami pozostawionymi w Kawiarence Płodności Vitrolive z zakresu następujących tematów:
✅ niepłodność immunologiczna,
✅ inseminacja,
✅ faza lutelana po IFV i znaczenie PRG,
✅ nawracające niepowodzenia in vitro.

Materiał zostanie opublikowany na funpage Niepłodni Razem już za dwa dni dokładnie o 17:30. Następnie będzie możliwy do obejrzenia na naszym kanale youtube.com.

Gorąco zapraszamy, to absolutnie nowatorskie wydarzenie edukacyjne w Polsce i niezwykła szansa na poznanie opinii dotyczącej Waszych przypadków od niekwestionowanych autorytetów w medycynie rozrodu! Tymczasem zachęcamy do zadawania pytań w Kawiarence Płodności Vitrolive – odpowiedzi usłyszycie już podczas kolejnych czwartkowych spotkań live z prof. Rafałem Kurzawą.