16 kwietnia, 2021

System bezpieczeństwa leczenia RI Witness już w Vitrolive

W trakcie leczenia metodą in vitro niezwykle ważne etapy odbywają się poza organizmem przyszłej mamy. Wymaga to niezawodnych, zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i wielopoziomowej kontroli. Jako renomowany ośrodek leczenia niepłodności działamy zgodnie ze światowymi standardami, zapisami rodzimej ustawy o leczeniu niepłodności i wymogami wewnętrznymi naszej grupy TFP, która od ponad 35 lat jest liderem w dziedzinie leczenia niepłodności, intensywnie inwestując w naukę i technologię, które stanowią podstawę oferowanych przez nas usług.

Możecie odetchnąć z ulgą i skupić się na sobie, jesteście w dobrych rękach. Do całego zestawu funkcjonujących już u nas działań ochronnych dołączyliśmy system RI Witness. Polega on na unikalnym sposobie znakowania komórek rozrodczych i zarodków, co gwarantuje ich bezbłędną identyfikację na każdym etapie działań laboratoryjnych oraz w trakcie przechowywania. Dodatkowo monitoruje wszystkie czynności laboratoryjne podczas leczenia niepłodności i powiadamia o potencjalnych niezgodnościach.

CZYM JEST RI WITNESS?
To stosowany w najlepszych światowych laboratoriach in vitro elektroniczny system wewnętrznych procedur bezpieczeństwa stosowany przez nasze ośrodki. RI Witness przystosowuje się do wzorców pracy w danej klinice i niezależnie sprawdza następujące po sobie kroki leczenia: począwszy od pobrania komórek od pacjentów, przez zapłodnienie, po wczesny rozwój i podanie zarodka do ciała kobiety. Można powiedzieć, że system dodatkowo nadzoruje kolejne etapy leczenia odbywające się poza organizmem kobiety – potwierdza tożsamość komórek pary tak, by embriolodzy i lekarze mogli wykonywać procedury medyczne w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, a Państwo mieli komfort dodatkowego wzmocnienia procedur niezależnej kontroli.