27 maja, 2021

„TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” 2021 – zapraszamy na bezpłatne badania nasienia

1 czerwca rusza dziesiąta (jubileuszowa!) edycja kampanii: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” organizowanej przez Stowarzyszenie „Nasz Bocian” w porozumieniu z renomowanymi klinikami leczenia niepłodności w Polsce. Z największą chęcią kolejny już rok przyłączamy się do inicjatywy i przekazujemy naszym Pacjentom pulę 30 bezpłatnych seminogramów do wykonania w naszym ośrodku.

Kampania „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” na dobre zagościła w naszych kalendarzach. Zeszłoroczną edycję swoim patronatem objęły niemal wszystkie ośrodki leczenia niepłodności, udostępniając pacjentom pulę ponad 900 bezpłatnych badań nasienia, które można było wykonać w 37. ośrodkach w całej Polsce! Dzięki inicjatywie niepłodność postrzegana jest dzisiaj jako problem partnerski, a badania nasienia przestają być tematem tabu.

Czas, w jakim możecie się zapisywać na badanie komputerowe nasienia wykonywane zgodne z zaleceniami WHO 2010 V edycja, to okres od 1 czerwca do 30 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania bezpłatnej puli badań. Wszystkich chętnych obowiązuje rejestracja na hasło: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” możliwa w godzinach naszej pracy przez trzy kanały:
– telefoniczny: 91 486 43 45, 91 88 69 260 w godzinach pracy kliniki,
– mailowy na adres: info@vitrolive.pl
– przez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Gorąco zapraszamy!