24 maja, 2019

“TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” – edycja 2019

Z największą przyjemnością informujemy, że od 1 czerwca uruchamiamy w naszym ośrodku akcję darmowych badań nasienia realizowaną w ramach dziewiątej już edycji kampanii „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”. Tym samym przekazujemy na Wasze ręce pakiet 50 bezpłatnych, komputerowych badań nasienia. Jak się na nie zapisać?

Poprosimy o kontakt z recepcją Vitrolive – telefoniczny: 91 88 69 260 lub 91 486 43 45, mailowy: info@vitrolive.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Wcześniejsza rejestracja na hasło: „Tata. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” jest obowiązkowa.

Kampania “TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” została zainaugurowana w 2010 roku i od tej pory stała się cyklicznym wydarzeniem, dobrze identyfikowanym w środowisku oraz bardzo oczekiwanym przez Pacjentów. Dzięki naszym wspólnym działaniom niepłodność zaczęła być postrzegana jako problem partnerski, a badania nasienia przestają być tematem tabu. Dlatego po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w projekcie “TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” oraz wykorzystania puli darmowych badań nasienia w naszym ośrodku. Akcja trwa do 30 czerwca lub wyczerpania darmowych badań.