8 października, 2020

Vouchery na darmowe konsultacje lekarskie w ramach „Zadbaj o swoją płodność”

Jako członek The Fertility Partnership chwalimy się tym, że w ramach naszej grupy co 4 minuty na świat przychodzi dziecko. Jeśli w Waszym przypadku coś stoi na przeszkodzie naturalnemu poczęciu i chcielibyście na ten temat porozmawiać ze specjalistą ds. płodności… mamy dla Was wspaniałą informację. W ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez The Fertility Partnership w Polsce przekazujemy na Wasze ręce vouchery na nie jedną a DWIE! bezpłatne konsultacje w Vitrolive. Zaproszenia te dają Wam możliwość spotkania się w gabinecie medycznym z prof. Rafałem Kurzawą lub innym, wskazanym przez recepcję specjalistą kliniki. Termin wizyt będzie dobierany do Państwa preferencji i uzależniony od dostępności lekarza.

6 voucherów na 2 bezpłatne konsultacje – jak to działa?

W październiku 2020 roku pula bezpłatnych konsultacji w Vitrolive to: 1 pakiet na dwa spotkania u prof. Kurzawy i 2 pakiety na dwa spotkania u innych lekarzy kliniki. W listopadzie 2020 pula darmowych konsultacji zostanie wznowiona i przekażemy na ręce chętnych 3 nowe vouchery na podwójną konsultację w placówce The Fertility Partnership Polska w Szczecinie. Aby poznać termin uruchomienia przeszłomiesięcznego pakietu, warto śledzić nasze live oraz wpisy w mediach społecznościowych.

Aby móc skorzystać z bezpłatnych konsultacji w Vitrolive należy:
1. Polubić konta klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska, czyli Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie:

  • na Facebook
  • Instagramie
  • oraz zasubskrybować nasz kanał na youtube.com.

2. Wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z informacją potwierdzającą polubienie naszych kont oraz zgłoszenie, do kogo chcecie Państwo się udać (możliwe wskazania to: prof. Rafał Kurzawa lub inny specjalista). W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie, czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zgłoszeń.

3. O dostępie do bezpłatnych badań voucherów kolejność zgłoszeń.

4. Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne dla Pacjenta, jednak obwiązuje na nie wcześniejsza obligatoryjna rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska dokonana drogą telefoniczną: 91 486 43 45 lub 91 88 69 260 w godzinach pracy Vitrolive.

6. Zwycięzcy darmowych voucherów zostaną poinstruowani o trybie działania w prywatnej wiadomości na Instagramie.

Przypominamy, że kampania „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska jest działaniem edukacyjnym nacelowanym na szerzenie zasad profilaktyki zdrowia reprodukcyjnego. Partnerem inicjatywy jest Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN oraz Fundacja PoMOC dla Płodności. Bądźcie z nami! Wsparcie mediowe, dzięki środkom firmy Ferring, zapewniają nam glamour.pl, plodnosc.pl oraz serwis chcemybycrodzicami.pl.