15 marca, 2021

Wasi specjaliści ds. płodności w Wyborczej

Chęć założenia rodziny i posiadania dziecka jest naturalną potrzebą człowieka. Jednak natura nie zawsze pozwala na bezkolizyjną realizację tych planów. Długotrwałe starania bywają stresujące, obciążające fizycznie i finansowo. Czy można tego uniknąć? Czy można zabezpieczyć się tak, by otwierać sobie drzwi do rodzicielstwa w przyszłości? To wbrew pozorom możliwe i … całkiem proste. Wiele zależy od nas samych.

Praca lekarza specjalisty to jedno, ale efektywna współpraca Pacjenta z lekarzem to drugie, nie mniej ważne zagadnienie. Aby jeszcze efektywniej wspierać Państwa w profilaktyce i leczeniu, ogromnie zależy nam na edukacji społecznej, aby uczyć, jak dbać o swój potencjał płodności. W trosce o szczęście rodzinne naszych aktualnych i przyszłych Pacjentów dzielimy się tym, czym możemy – wiedzą. Podpowiadamy, jak postępować, by włączać w życie podstawowe zasady związane z troską o płodność. W ramach partnerstwa z Gazetą Wyborczą specjaliści naszej kliniki rzeczowo i bez ogródek podpowiadają, czym jest dekalog płodności. Informują też, gdzie i kiedy w razie potrzeby szukać fachowej i skutecznej pomocy.

Wsłuchując się w swój organizm, przyglądając sobie i swojemu stylowi życia, możemy wpływać na możliwość przyszłej realizacji planów prokreacyjnych. Trzeba tylko mieć świadomość. Warto się też badać i dotyczy to zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

Nasi lekarze w przystępny sposób dzielą się z Wami swoją wiedzą i obserwacjami na delikatny temat rozrodczości człowieka. Koniecznie skorzystajcie z naszych autorskich, udostępnionych tu zasobów wiedzy. Zadbajcie o swoją spokojną przyszłość.