2 maja, 2020

Webinarium Vitrolive – Jak nie leczyć niepłodności?

O niepłodności mówimy, kiedy pomimo regularnych starań o dziecko przez okres dwunastu miesięcy kobieta nie zachodzi w ciążę. Właśnie po takim okresie należy zwrócić się o pomoc do specjalistycznej kliniki, by zdiagnozować i zacząć leczyć niepłodność. W piśmiennictwie medycznym corocznie pojawiają się tysiące różnych publikacji dotyczących przyczyn niepłodności, nowych testów diagnostycznych czy też nowatorskich terapii. Jakich działań unikać? Które metody dodatkowe zwiększają szansę na pozyskanie ciąży?

Jak nie leczyć niepłodności, by nie narażać swojego zdrowia lub nie zwiększać niepotrzebnie kosztów terapii? Warto to wiedzieć. Widzimy się już 4 czerwca o godzinie 16:00, kiedy to prof. Rafał Kurzawa opowie o tym, co w leczeniu niepłodności jest solidnie i dobrze udokumentowanym standardem, a co jedynie przesłankami lub spekulacjami nie popartymi wiarygodnymi dowodami naukowymi.

Zapraszamy do rejestracji możliwej poprzez kliknięcie w okienko warsztatu tu. Śledź nas na Facebook oraz Instagram, aby być na bieżąco z ofertą e-edukacji.