3 lutego, 2020

Znakomita skuteczność laboratorium in vitro w Vitrolive

Czy wiesz, że klinika Vitrolive może poszczycić się jednymi z najlepszych wyników pracy laboratorium in vitro w centralnej Europie? Spokojnie możemy powiedzieć: „Gdy bocian nie przynosi dzieci, potrafimy pomóc”! To wszystko dzięki kompetencjom silnego zespołu embriologów i wysokospecjalistycznemu zapleczu laboratoryjnemu, który wyróżnia nasz ośrodek na tle otoczenia.

Jako organizacja zrzeszona w międzynarodowej grupie The Fertility Partnership (TFP) podlegamy ciągłemu, obiektywnemu i ustandaryzowanemu przez ESHRE monitoringowi efektywności pracy laboratorium IVF. Dane związane ze skutecznością prowadzonego przez nas leczenia są zbierane w czasie rzeczywistym, raportowane i porównywane kwartalnie na spotkaniach członków porozumienia w Londynie. Tam kierownicy klinik i laboratoriów IVF omawiają uzyskane rezultaty, dzielą się obserwacjami i wspólnie debatują nad możliwościami poprawy poszczególnych etapów leczenia niepłodności oferowanego w ośrodkach skupionych w strukturach TFP.

Każda potwierdzona ciąża kliniczna jest dla nas wielką radością. Jesteśmy w czołówce ponad 20 klinik TFP, co dowodzi temu, iż nasze laboratorium IVF działa wzorowo na tle placówek z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Danii czy Holandii.

Jak wyglądają nasze wyniki skuteczności leczenia in vitro?

 

 

W ciągu ponad 10 lat działania, dzięki opartym o uznane standardy medyczne programom leczenia niepłodności dostępnym w Vitrolive, uzyskaliśmy potwierdzone ciąże kliniczne w tysiącach przypadków. Kolejnym rzeszom starających się o potomstwo Pacjentów pomogliśmy (po konsultacjach i wdrożeniu leczenia zachowawczego) zajść w ciążę naturalnie. Leczenie uważamy za skuteczne, gdy na świat przychodzi dziecko. Razem mamy ponadstandardową szansę na ten cud.