W ramach opieki nad kobietą w ciąży oferujemy możliwość wykonania wszelkich niezbędnych, a także dobrowolnych badań kontrolnych, w tym Testu Harmony oraz USG (tj. prenatalnego i USG 3D/4D). Dowiedz się, jak dbać o zdrowie mamy i dziecka.

CZ_VL_01

Przebieg ciąży

Czytaj więcej
VL_C

Badania w ciąży

Czytaj więcej
VL_BWC

Dieta

Czytaj więcej
VL_DI

Poród

Czytaj więcej
VL_POR

Połóg

Czytaj więcej
VL_POL
Pencil

Aktualności

Darmowe badania AMH i badania nasienia w ramach akcji „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska!

VL_news_2020_2210
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 28 października

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.