TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Na moment rozwiązania czekaliście aż dziewięć miesięcy. Wiemy, że budzi on olbrzymi niepokój, ale spokojnie – z lekarzami z Vitrolive przygotowaliście się do niego dobrze. Po Waszej stronie, przed porodem, bardzo ważne jest dokonanie formalności polegających na podpisaniu odpowiednich dokumentów m.in. zgody na podanie znieczulenia zewnątrzoponowego w czasie porodu oraz wykonania cesarskiego cięcia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Z praktycznych wskazówek podpowiadamy: aby zostać przyjętym do szpitala przed porodem, nie trzeba mieć skierowania. Każda placówka ma obowiązek przyjąć pacjentkę, która ma regularne skurcze (trwające ok. 60 sekund i pojawiające się co 5 minut) i stwierdzone odpłynięcie płynu owodniowego. Przed przystąpieniem do porodu Pacjentka jest poddana badaniom przez lekarza, który ocenia rozwarcie szyjki macicy, bada ciśnienie tętnicze i temperaturę ciała. Po zakończeniu badań przyszła mama jest podłączana do aparatury KTG zbierającej informacje o skurczach macicy i tętnie dziecka.

Poród naturalny dzielony jest na 4 różne okresy porodu, zwane również fazami porodu. Każda z nich ma inne zadania i czym innym się charakteryzuje. Pod koniec ostatniej następuje pierwszy bliski kontakt mamy z dzieckiem i pierwsze karmienie.

Trzymamy kciuki za Was i z największą radością witamy Wasze maleństwo na świecie!

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.