DER NÄCHSTE SCHRITT IN DIE RICHTIGE RICHTUNG

Weitere Informationen
KROK WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU

Willkommen bei Vitrolive

Vitrolive befasst sich mit der vollständigen Diagnose der Unfruchtbarkeit sowie der gynäkologischen und geburtshilflichen Behandlung, wobei der Schwerpunkt auf speziellen Maßnahmen zur Behandlung der Partner-Unfruchtbarkeit und In-vitro-Fertilisation (IVF) liegt.

calendar

Workshops für die Patienten:

Tue 9 March

Termin festlegen

Patienteninfo

Weiterlesen
Patienteninfo

COVID-19

Weiterlesen
COVID-19

Psychologische Unterstützung

Weiterlesen
Psychologische Unterstützung

Unsere Kleinen

Weiterlesen
Unsere Kleinen

Bildung und wissenschaftliche Leistungen

Weiterlesen
Bildung und wissenschaftliche Leistungen

Für die Medien

Weiterlesen
Für die Medien

Unsere Partner

Weiterlesen
Unsere Partner
Pencil

Check out our latest news post

Gabinet partnerski Vitrolive w Międzyrzeczu zaprasza!

The Fertility Partnerhip - Vitrolive
calendar

Workshops für die Patienten

Tue 9 March

webinar

Telefonnummer +48 91 48 64 345 |KONTAKTFORMULAR

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.