DER NÄCHSTE SCHRITT IN DIE RICHTIGE RICHTUNG

Weitere Informationen
99385.004-TFP-Diagnostic-Testing-Website-Banner-1440x540_r1

Willkommen bei Vitrolive

Vitrolive befasst sich mit der vollständigen Diagnose der Unfruchtbarkeit sowie der gynäkologischen und geburtshilflichen Behandlung, wobei der Schwerpunkt auf speziellen Maßnahmen zur Behandlung der Partner-Unfruchtbarkeit und In-vitro-Fertilisation (IVF) liegt.

calendar

Workshops für die Patienten:

Wed 8 July

Termin festlegen

Patienteninfo

Weiterlesen
VL_IDP

COVID-19

Weiterlesen
Coronavirus-1024×576

Psychologische Unterstützung

Weiterlesen
VL_WP

Unsere Kleinen

Weiterlesen
VL_KM

Bildung und wissenschaftliche Leistungen

Weiterlesen
VL_EiON

Für die Medien

Weiterlesen
VL_news_1609_03

Unsere Partner

Weiterlesen
VL_NP
Pencil

Check out our latest news post

Tata jest najfajniejszy! Dziś Wasze święto – dziękujemy

VL_ico_04
calendar

Workshops für die Patienten

Wed 8 July

VL_ico_08

Telefonnummer +48 91 48 64 345 |KONTAKTFORMULAR

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.