Lenusia przyszła na świat w 2019 roku. Mama mówi o niej, że to Anioł 🙂 „Jest bardzo spokojna, w nocy z zegarkiem w ręku budzi się co 3 godziny, teraz z każdym dniem jest coraz bardziej ciekawa świata. Śpi bardzo spokojnie, jest grzeczna i bardzo kochana. Oczywiście jest podobna do tatusia. To czysty jego klonik. Ona jest dla nas nagrodą za tak długie czekanie na nią ❤️“.

Nasza Pacjentka wspomina: „Po 3 latach starania się o dziecko, po dwóch poronieniach, w końcu trafiłam do wspaniałego lekarza dr. Brelika, dzięki któremu mam dzisiaj swój cud. Od samego początku byliśmy z mężem potraktowani bardzo profesjonalnie, i mimo tego, że trafiliśmy do Państwa kliniki już będąc w ciąży, to tylko dzięki doktorowi udało się tę ciążę utrzymać i dziś mamy 1,5 miesięczną przecudną Lenusie 😍. Dzięki Vitrolive ❤️“

Lenka rośnie zdrowo i „powoli robi się małą wymuszaczką, szczególnie jak chce na rączki 😂. Jednym słowem jest jedyna w swoim rodzaju, a dla nas wielkim szczęściem od losu.“

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Historie naszych Pacjentów
Pencil

Check out our latest news post

„Staramy się o dziecko!“ – nowy cykl spotkań webinarowych TFP

VL_warsztaty_2021_war_ssod

Telefonnummer +48 91 48 64 345 |KONTAKTFORMULAR

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.