TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Postępowanie terapeutyczne u każdego Pacjenta powinno być poprzedzone szczegółową diagnostyką, gdyż tylko na podstawie wyników badań i prawidłowego zlokalizowania przyczyny niepłodności można dobrać odpowiednią metodę leczenia.

Niepłodność może dotykać zarówno kobiety, jak i mężczyzn, dlatego konieczne jest, aby badania diagnostyczne przeprowadzone były u obojga Partnerów. Niepłodność u kobiet może mieć podłoże hormonalne lub wiązać się z nieprawidłowościami w budowie dróg rodnych. Męskie problemy z płodnością często wiążą się ze słabą jakością nasienia, ale przyczyną niepłodności mogą być też m.in. zaburzenia erekcji i ejakulacji czy zaburzenia hormonalne lub genetyczne. Lekarz dopasowuje indywidualną terapię i metodę leczenia choroby do tego, co w przypadku danej Pary stanowi przeszkodę w zajściu w ciążę.

Diagnostyka ogólna

Czytaj więcej
Pomoc w diagnozie i leczeniu niepłodności

Ocena płodności

Czytaj więcej
Co nas wyróżnia? Skuteczność

Diagnostyka niepłodności

Czytaj więcej
Diagnostyka niepłodności 4

Diagnostyka zabiegowa

Czytaj więcej
Terapia indywidualna

Genetyka

Czytaj więcej
Terapia dla Par

Badanie nasienia

Czytaj więcej
Przyczyny niepłodności

Badania prenatalne

Czytaj więcej
Diagnostyka niepłodności 2
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.