TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

W klinice Vitrolive jesteśmy z Wami znacznie wcześniej niż w momencie, w którym pojawia się problem medyczny związany z niepłodnością. Dla nas ważne jest Wasze zdrowie i profilaktyka.

Podejdź świadomie do tematu troski o swoją płodność: poznaj ją dzięki badaniom i każdego dnia pielęgnuj dzięki wiedzy i dobrym nawykom, które w przejrzysty sposób prezentują nasi specjaliści w ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność”. Masz wielki wpływ na swoje zdrowie reprodukcyjne, wykorzystaj to, aby cieszyć się przyszłym szczęściem.

Oceń potencjał swojej płodności wykonując poniższe badania. Możesz je wykonać niezależnie lub skorzystać z pakietów gwarantujących Ci niższą cenę za całość.

Pakiet ONA zawiera:

Pakiet ON obejmuje:

  • badanie nasienia
  • badanie stresu oksydacyjnego w nasieniu
  • Chlamydia trachomatis IgG.

Jesteśmy nastawieni na Wasz sukces, zaplanujmy go już teraz!
Zadzwoń i umów się
na badania:
tel. 91 48 64 345
tel. 91 88 69 260
tel. (dni powszednie, 8:00 – 16:00) 664 732 916.

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.