Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00
Dr Robert Sienkiewicz

dr n. med. Robert Sienkiewicz

Współzałożyciel Spółki VitroLive oraz działającego w jej strukturach Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive

Członek Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Od 2014 roku członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Do roku 2009 pracował jako nauczyciel akademicki w Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1992 roku uzyskał I°, a w 1995 roku II° specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. W 1998 roku obronił rozprawę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2018 roku uzyskał tytułu specjalisty w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Był współtwórcą Laboratorium Wspomaganego Rozrodu przy Klinice Ginekologii i Rozrodczości  Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM  w Policach, za co w 1998 roku otrzymał nagrodę JM Rektora Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2001 i 2007 roku otrzymał honorowy tytuł „Lekarz Przyjacielem Kobiety” nadany mu przez czytelniczki miesięcznika „Twój Styl”. Do 2015 r. pracował jako asystent w Klinice Medycyny rozrodu i Ginekologii w SPSK nr 1 w Policach. Szczególne zainteresowania zawodowe to: medycyna rozrodu, endokrynologia ginekologiczna, ginekologia estetyczna i chirurgia endoskopowa.