Przygotowanie do badań i zabiegów

Czytaj więcej
VL_ico_03

Moja pierwsza wizyta

Czytaj więcej
VL_WP

Przyczyny niepłodności

VL_ico_04

Umów wizytę

Czytaj więcej
VL_NZ

Sprawdź wynik

Czytaj więcej
VL_KM

Oceń nas

Czytaj więcej
3S5A7000-1024×683

Ankiety i formularze

Czytaj więcej
Information Evening

Poradniki, informatory i lektury

Czytaj więcej
shutterstock_564114571

Newsletter

Czytaj więcej
VL_C

Słownik pojęć

Czytaj więcej
shutterstock_234475318crop

Prawa Pacjenta

Czytaj więcej
shutterstock_132049748crop

Przetwarzanie danych osobowych

Czytaj więcej
Baby Evie for the Wessex-137
Pencil

Aktualności

Bezpieczeństwo Pacjentek ciężarnych w Vitrolive

SU_PTGiP
calendar

Dowiedz się, jak leczymy:

śro 1 kwietnia

VL_IDP

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.