TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności może wiązać się z ogromnym stresem. Warto się do niej odpowiednio przygotować.

Na swoje pierwsze spotkanie z lekarzem Vitrolive przygotuj dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz kserokopię dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia.

Każdy Pacjent przed pierwszą wizytą powinien wypełnić też formularz leczenia niepłodności. Formularz taki znajdziecie Państwo na Portalu Pacjenta. Konto do Portalu Pacjenta zakładane jest w kontakcie telefoniczno-mailowym przez recepcję. Dane z Portalu automatycznie dodawane są do e-karty Pacjenta i są widoczne dla lekarza podczas Waszej pierwszej rozmowy. Dzięki temu jej przebieg będzie bardziej płynny i przyspieszy dobór odpowiednich metod diagnostycznych.

Dane kontaktowe do recepcji znajdziesz tu.

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.