TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Zapraszamy do rozmowy. Kontakt z recepcją możliwy jest poprzez trzy kanały – telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

TFP Fertility Vitrolive

Aleja Wojska Polskiego 103
70-483 Szczecin

tel. 91 48 64 345

tel. 91 88 69 260

tel. (dni powszednie, 8:00 – 16:00) 664 732 916

Napisz do nas

 

DANE DO PRZELEWÓW

Santander Bank Polska S.A. I/O Szczecin
PL96 1090 2268 0000 0001 0501 5883
SWIFT: WBKPPLPP

Godziny otwarcia

pon - pt: 8.00 - 19.00,
sob: 9:00 - 13.00

Napisz do nas

Przekaż nam swoje dane poniżej, a skontaktujemy się z Tobą w pierwszym możliwym momencie.

 

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane:

Przedmiot Twojego zapytania *

Skąd wiesz o Vitrolive? *

Proszę podać wszelkie inne przydatne informacje, które mogą być istotne w procesie leczenia.

Jak do nas dojechać?

Samochodem

Do Szczecina można dojechać drogą ekspresową S3 (Zielona Góra – Gorzów – Szczecin) oraz autostradą A6 (Berlin – Szczecin). Miejscem docelowym w transporcie samolotowym jest Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ “Solidarność”, z którego do centrum miasta można dojechać busem (Port Lotniczy Szczecin-Goleniów – Szczecin) w okolice Dworca PKS, pociągiem (Goleniów Port Lotniczy Szczecin – Szczecin Główny), taksówką bądź samochodem (wypożyczalnia aut). Do Szczecina kursują również autobusy przewoźnika PolskiBus.

Do Vitrolive z centrum miasta można dojechać drogą wojewódzką 115 (ul. Józefa Piłsudskiego). Na placu Odrodzenia należy zjechać trzecim zjazdem i kierować się prosto. Na najbliższym rondzie – przy Placu Szarych Szeregów – należy zjechać drugim zjazdem w aleję Wojska Polskiego. Klinika znajduje się ok. 800 m od Placu Szarych Szeregów, po prawej stronie.

Komunikacja miejska

Można dotrzeć do nas także tramwajem linii nr 1 z przystanku Plac Zawiszy (w kierunku Głębokie). Przestankiem docelowym jest przystanek Piotra Skargi. Można również dojechać tramwajem nr 3 z przystanku Dworzec Główny w kierunku Las Arkoński. Na przystanku Brama Portowa należy przesiąść się w tramwaj numer 1 (kierunek Głębokie) i wysiąść na przystanku Piotra Skargi.

Parking

Budynek TFP Fertility Vitrolive posiada tylko parking dla pacjentów niepełnosprawnych. Wokół budynku jest płatna strefa parkowania.

Jesteśmy tak blisko

Warszawa-Szczecin 1h5min samolotem, Kraków-Szczecin 1h15min samolotem, Poznań-Szczecin 2h35min samochodem, Gdańsk-Szczecin 4h35min samochodem, Berlin-Szczecin 1h45min samochodem, Frankfurt nad Menem-Szczecin 4h5min samolotem, Düsseldorf-Szczecin 3h50min samolotem, Hamburg-Szczecin 4h samochodem

Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.