Pacjentom kliniki Vitrolive możemy zagwarantować nie tylko kompleksową diagnostykę niepłodności, ale również zaawansowane technologicznie metody jej leczenia.

Prowadzimy terapie zachowawcze, tj. histeroskopię, laparoskopię, histerosalpingografię. Stosujemy także wysokowyspecjalizowane techniki wspomaganego rozwoju – od transferu zarodków i inseminacji domacicznej, przez klasyczne zapłodnienie pozaustrojowe in vitro, do zapłodnienia pozaustrojowego in vitro z wykorzystaniem docytoplazmatycznej iniekcji plemnika.

Leczenie zachowawcze

Czytaj więcej
Pomoc w diagnozie i leczeniu niepłodności

Inseminacja domaciczna

Czytaj więcej
Kompleksowa diagnostyka niepłodności, zaawansowane technologicznie metody leczenia niepłodności

IVF/ICSI

Czytaj więcej
Terapia indywidualna

Transfer mrożonych zarodków (FET)

Czytaj więcej
Terapia dla Par

Przechowywanie gamet i zarodków

Czytaj więcej
recepcja_VL-247×300

Zachowanie płodności

Czytaj więcej
shutterstock_366997085

Biopsja jądra lub najądrza

Czytaj więcej
Leczenie niepłodności 2

Dawstwo gamet i zarodków

Czytaj więcej
Leczenie niepłodności

Diagnostyka preimplantacyjna (PGS, PGD)

Czytaj więcej
Diagnostyka niepłodności 4

Jak zwiększyć szanse na sukces?

Czytaj więcej
Styl życia

Niepowodzenie leczenia

Czytaj więcej
VL_IDP

Programy zdrowotne i badania kliniczne

Czytaj więcej
Umów wizytę w Vitrolive
Pencil

Aktualności

System bezpieczeństwa leczenia RI Witness już w Vitrolive

VL_slider_1803
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 28 kwietnia

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.