The Fertility Partnership powstała w oparciu o kadrę naukową uniwersytetu w Oksfordzie. Dzięki pomocy specjalistów z naszego porozumienia co 4 godziny przychodzi na świat dziecko!

Boston Place / London

Odwiedź stronę
Clinics-Boston-Place

Belfast Fertility / Belfast

Odwiedź stronę
Clinics-Belfast

GCRM / Glasgow

Odwiedź stronę
Clinics-Glasgow

Nurture Fertility / Nottingham

Odwiedź stronę
Clinics-Nottingham

Oxford Fertility / Oxford

Odwiedź stronę
Clinics-Oxford

Simply Fertility / Chelmsford

Odwiedź stronę
Clinics-Southampton

Thames Valley Fertility / Maidenhead

Odwiedź stronę
Clinics-Maidenhead

Wessex Fertility / Southampton

Odwiedź stronę
Clinics-Chelmsford
Pencil

Aktualności

Leczenie bez niepewności finansowej, czyli Access Fertility

VL_insta_2020_12
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 7 października

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.