TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Zachęcamy wszystkich naszych Pacjentów, obecnych i tych, którzy już tulą swoje pociechy, do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami. Wysyłajcie zdjęcia, opis wspomnień i wrażeń w wiadomościach prywatnych na naszym profilu Facebook. Zobaczmy, jak liczną jesteśmy grupą i jak przewrotne mogą być nasze losy… Zapraszamy gorąco!

Historia Lenusi

Lenusia przyszła na świat w 2019 roku. Mama mówi o niej, że to Anioł 🙂 „Jest bardzo spokojna, w nocy z zegarkiem w ręku budzi się co 3 godziny, teraz z każdym dniem jest coraz bardziej ciekawa świata. Śpi bardzo spokojnie, jest grzeczna i bardzo kochana. Oczywiście jest podobna do tatusia. To czysty jego klonik. Ona jest dla nas nagrodą za tak długie czekanie na nią ❤️”.

Poznaj Historię

Historie naszych Pacjentów

Historia Igusi

Mama tej pięknej kruszynki sprawiła nam ogromną radość dzieląc się historią przyjścia na świat maleńkiej Igi. Przeczytajcie sami…

Poznaj Historię

iga 1

Historia Witusia

Historie jak ta sprawiają, że rośnie serce. Przeczytajcie sami słowa dumnej mamy, opowiadającej o historii pojawienia się na świecie uroczego przystojniaka – Witusia.

Poznaj Historię

witus_2
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 26 lipca

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.