TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej!

Do Vitrolive zgłosiliśmy się ponieważ na naturalne poczęcie maleństwa nie było szans… Byłam po dwóch operacjach usunięcia jajowodów i gdy ją przeszłam było to dla mnie jak wyrok. Był wielki smutek i płacz każdego dnia, że nigdy nie będzie mi dane zostać mamą. Więc któregoś dnia zaczęłam szukać, dużo czytać. Wiedziałam też, że znajomej udało się mieć dzidzie przez in vitro. Dlatego powiedziałam sobie i Narzeczonemu, że skoro im się udało to może i nam się uda, w końcu i tak nie mieliśmy nic do stracenia… A mogliśmy tylko zyskać. I tak, któregoś pięknego dnia, natrafiłam na stronę Vitrolive! Odszukałam numer i zadzwoniłam (…). Tak zaczęła się Nasza piękna przygoda zakończona Happy Endem.

Prawda jest taka, że trzeba dużo przejść. Przed każdą wizyta był strach, były nerwy, było czekanie i oczekiwanie na te dobre wiadomości, które przecież miały nadejść! Wiadomości nadeszły! Były to wspaniałe wiadomości i na takie czekaliśmy! Udało się!! Warto to wszystko przejść by któregoś pięknego dnia popłynęły łzy szczęścia. Nasz Wielki Cud przyszedł na świat 23 sierpnia 2019 r. Po wielkich trudach jest z nami, nasza wyczekana i wymarzona córcia Iga. Jest naszym oczkiem w głowie – i nie tylko naszym bo wszystkie ciocie, wujkowie, babcie i dziadkowie na jej widok oszaleli z radości. Jest naszym promykiem słońca na każdy dzień. Jest wielkim szczęściem. Igusia ma 3 miesiące jest zdrowa i rośnie jak na drożdżach. Jedni mówią, że podobna do taty, drudzy, że do mamy. Warto było przez to wszystko przejść, by za kilka miesięcy usłyszeć słowa mama, tata. Ale nie byłoby jej gdyby nie Wasza pomoc (…). Prosto z naszych serduszek płynie wielkie – dziękuję. Nie ma słów by opisać jak jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy! A tym wszystkim parom, które czekają, które się wahają czy pójść na wizytę czy też nie. Chcemy powiedzieć – idźcie !! Nie bójcie się!! Pracują tam wspaniali ludzie, cudowni lekarze!! Polecamy Klinikę z całego serduszka!“

Historia Igusi 2

Historia Igusi 3

Historia Igusi
Pencil

Aktualności

Wizyty z osobami towarzyszącymi – uważaj na swoje dziecko!

VL_news_2020_1803mini
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.