W 2016 roku w lipcu wzięliśmy ślub. Już przed ślubem staraliśmy się o potomka ale bez skutku. Lekarze na początku mówili że to wina stresu, ale nikt nie podpowiedział jak się badać. W 2018 roku po kilku moich badaniach trafiliśmy do Pani urolog, która skierowała nas do Pana Doktora Michała Kupsia. Okazało się że mąż ma wadę genetyczną i brak nasieniowodów. Jedyną szansą na nasz cud było in vitro. (…) Zrobiliśmy wszystkie potrzebne badania, Dr Michał zrobił biopsję i udało się uzyskać trzy zarodki. Długo czekaliśmy na transfer naszej śnieżynki, ponieważ na każdym badaniu okazywało się, że mam cysty na jajnikach.

To był trudny czas. Pracowałam wtedy w korporacji, nie lubiłam tej pracy i po każdej wizycie gdzie okazywało się, że musimy jeszcze czekać na transfer, pokazywały się łzy. To był czas, gdy mąż bardzo mnie wspierał i poświęciliśmy dużo czasu na rozmowy. W pewnym momencie byliśmy już zmęczeni i postanowiliśmy zrobić przerwę od badań. Ja zmieniłam pracę.

W lutym (…) był transfer mrożonego zarodka, który okazał się wielkim sukcesem. 5 listopada na świat przyszedł nasz Aniołek Wituś, który wygląda jak kopia taty. Wituś jest pierwszym wnukiem dla dziadków i dla wszystkich jest oczkiem w głowie. Dla nas jest całym Światem, to nasz Mały-Wielki cud. Jest bardzo grzeczny i kontaktowy. Z dnia na dzień zmienia się i bardzo szybko się rozwija. Obdarza nas wielką miłością. Teraz już nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Uwielbiamy jego uśmiechy. Bardzo dziękujemy całej ekipie Vitrolive za nasz Cud, dzięki Wam nasze życie nabrało koloru i ogromnej miłości.

Historia Witusia 1

Historia Witusia 2

Historia Witusia 3

Historia Witusia
Pencil

Aktualności

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań webinarowych TFP

VL_warsztaty_2021_war_ssod
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

wto 26 października

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro?

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.