Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 19:00, Sobota - 9:00 - 13:00

Newsletter

Chcesz być na bieżąco w tematyce in vitro oraz życiu kliniki VitroLive? Zapisz się do naszego newslettera, by cyklicznie otrzymywać wiadomość z najważniejszymi i najciekawszymi informacjami.

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Administratorem danych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy Alei Wojska Polskiego 103. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu przekazywania informacji o działalności VitroLive Sp. z o.o., reklam oraz informacji handlowych i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.