Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Miejscem świadczenia usług medycznych jest Szczecin.

W ramach podstawowych usług Vitrolive zajmuje się pełnoprofilową diagnostyką niepłodności oraz leczeniem z zakresu ginekologii i położnictwa, ze szczególnym naciskiem na wyspecjalizowane działanie w kierunku leczenia niepłodności partnerskiej oraz wykonywanie zapłodnień pozaustrojowych (in vitro).

Od 2018 roku Vitrolive należy do międzynarodowego porozumienia The Fertility Partnership.

Obejrzyj wideo

O Vitrolive

The Fertility Partnership

Czytaj więcej
The Fertility Partnership

Poznaj nasz zespół

Czytaj więcej
Poznaj nasz zespół

Co nas wyróżnia?

Czytaj więcej
Oceń nas

Spotkania informacyjne

Czytaj więcej
Leczenie niepłodności

Galeria

Czytaj więcej
Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive - O nas

Dołącz do nas

Czytaj więcej
Co nas wyróżnia? 3
Pencil

Aktualności

Nieodpłatne seminogramy i badania AMH – uruchamiamy pulę nagród!

VL_news_2020_1911
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 25 listopada

Moja pierwsza wizyta w Vitrolive

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.