Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Miejscem świadczenia usług medycznych jest Szczecin.

W ramach podstawowych usług Vitrolive zajmuje się pełnoprofilową diagnostyką niepłodności oraz leczeniem z zakresu ginekologii i położnictwa, ze szczególnym naciskiem na wyspecjalizowane działanie w kierunku leczenia niepłodności partnerskiej oraz wykonywanie zapłodnień pozaustrojowych (in vitro).

Od 2018 roku Vitrolive należy do międzynarodowego porozumienia The Fertility Partnership.

Obejrzyj wideo

shutterstock_605636234low

The Fertility Partnership

Czytaj więcej
21141-dd-105_lowrescrop

Poznaj nasz zespół

Czytaj więcej
VL_ico_18

Co nas wyróżnia?

Czytaj więcej
3S5A7000-1024×683

Spotkania informacyjne

Czytaj więcej
VL_ico_07

Galeria

Czytaj więcej
VL_ico_08

Dołącz do nas

Czytaj więcej
VL_ico_13
Pencil

Aktualności

Nasi specjaliści o akcji TATA – zobacz video

VL_2020_post_www_YT
calendar

Warsztaty dla zainteresowanych leczeniem:

śro 22 lipca

VL_ico_08

Zadzwoń do nas +48 91 48 64 345 |napisz do nas

Wysłanie formularza zgłoszeniowego wyraża zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów VitroLive poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z VitroLive. Administratorem danych osobowych jest VitroLive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Marcina Kasprzaka 2a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.